Образец сертификата
Online оплата

Ніколаєнко Тетяна Миколаївна

Оценка слушателей:

У Тетяни Миколаївни стаж роботи головним бухгалтером близько 20-ти років. Має досвід роботи у виробництві, будівництві, сфері послуг (охоронна діяльність), оптової торгівлі будматеріалами.

Працювала в державних, комерційних компаніях і в компаніях з іноземними інвестиціями (ЗЕД-імпорт). Займалася створенням і супроводом програмних комплексів для автоматизації бухгалтерського обліку на підприємствах різних видів діяльності. Відмінно володіє програмами 1С: 8, M.E.Dос, Клієнт-банк.

Талановитий педагог, пояснює матеріал просто і доступно, вміє знайти індивідуальний підхід до кожного слухача, уважно контролює виконання практичних завдань. Навчальний матеріал доповнює прикладами з власної практики, що робить кожне заняття актуальним і цікавим.

Її випускники успішно працюють фахівцями з бухобліку та оподаткування в найбільших українських і міжнародних компаніях.

Тетяна Миколаївна поєднує викладання в Навчальному центрі «Курсор» з практичною діяльністю. Веде бухгалтерський облік на підприємстві.

На заняттях під керівництвом Тетяни Миколаївни Ви станете фахівцем в найбільш потрібній області - в бухгалтерському обліку. Ви не тільки опануєте теоретичними знаннями, а й отримаєте практичні навички, незамінні для побудови успішної кар’єри.

Авторская программа


← Все преподаватели


Отзывы о преподавателе:


← Все преподаватели