Образец сертификата
Online оплата

Булатов Олексій

Оценка слушателей:

Олексій - програміст-практик з багаторічним досвідом розробок сайтів різної складності: від простих сайтів візиток з інтеграцією верстки на CMS Wordpress до складних інтернет магазинів, порталів з проектуванням баз даних для індивідуальної системи управління контентом.

У своїх проектах використовує технології: HTML5 / CSS3 - блокова верстка сайтів з використанням нових технологій, що включають в себе адаптивність сайту під різні розміри екрану, анімації і трансформації за допомогою каскадних таблиць стилів, кроссбраузерность верстки; JavaScript / jQuery; PHP; CMS WordPress; MySQL

Миколайович займався розробкою, просуванням сайтів і різних автоматизованих систем. Великий досвід роботи програмістом дозволяє йому вільно орієнтуватися в питаннях розробки та впровадження інтернет-рішень. Він створював і інтегрував веб-технології для компаній самих різних галузей і напрямків. 

Олексій вважає: "Викладач по веб-технологіям повинен бути завжди в курсі сучасних тенденцій в цій галузі, але не менш важливо, щоб він був людиною позитивно налаштованою і креативною. Тоді слухачам набагато простіше сприймати навіть досить складну інформацію." 

Саме так і намагається вчити.  Він щедро ділиться знаннями в області сайтобудівництва і буквально заряджає своїм оптимізмом тих, хто проходить до нього на курс. Не випадково Олексій незмінно отримує вдячні відгуки слухачів.

Якщо Ви хочете освоїти технології веб-розробки легко, практично на одному диханні, пройдіть курс навчання під керівництвом Булатова Олексія. Він допоможе Вам стати фахівцем в сайтобудівництві, здатним створювати унікальні і оригінальні інтернет-ресурси.

http://test3.bulatov-web.com.ua/

Авторская программа


← Все преподаватели


Отзывы о преподавателе:


← Все преподаватели