Образец сертификата
Online оплата

Сташкевич Ірина

Оценка слушателей:

Ірина Іванівна - блискучий викладач курсів  кошторисної справи. Відмінно володіє всіма тонкощами роботи з програмою АВК, вміло ділиться знаннями зі своїми учнями. Завдяки великому професійному досвіду і яскравому викладацькому таланту легко знаходить індивідуальний підхід до кожного слухача. Вміє в доступній формі пояснити складний матеріал, використовуючи вдалі наочні приклади.

Ірина Іванівна в будівництві працює з 1983 року.

За цей період набула досвіду в державних і комерційних компаніях, які займалися різними видами будівництва.

Складає кошториси на загальнобудівельні, ремонтно-будівельні, оздоблювальні, сантехнічні, електромонтажні та ін. види робіт.

Контролює виконання робіт безпосередньо на будівельних об'єктах і перевіряє кошторису підрядних організацій, складає договору на будівельні і монтажні роботи.

Бере активну участь в розробці ресурсних елементних кошторисних норм, захищає їх в експертизі та службі замовника; складає бюджетні та комерційні кошторису за проектом, дефектними актами та технічного опису робіт.

Чудово справлятися з викладацькою роботою Ірині Іванівні допомагають не тільки блискучі знання предмета і високий рівень професійної компетенції, а й такі особистісні якості, як доброзичливість, уважність і чуйність. Викладачеві важливо донести інформацію до кожного слухача і переконатися в тому, що навчальний матеріал засвоєно і може бути застосований в реальному житті.


Авторская программа


← Все преподаватели


Отзывы о преподавателе:


← Все преподаватели