Зразок сертифiкатуОбразец сертификата

Найбільш популярні мови програмування

21 грудня 2013, 4870
Категорія: Програмування
Найбільш популярні мови програмування

           На сьогоднішній день серед програмістів виділяють близько десятка мов, які давно зміцнили свої позиції та широко використовуються у всьому світі. Кожна мова виділяється своїми перевагами та недоліками, тому вибір здійснюється в індивідуальному порядку.
           Короткий огляд
           С/С++
           З (сі) є процедурною мовою, яка використовується у програмуванні. Він був розроблений у 1970-х роках. Створений виключно для роботи в ОС UNIX, згодом він був портований на більшість популярних систем. З його допомогою створюються прикладні програми та програмне забезпечення. Він також широко використовується в процесі навчання, хоча спочатку зовсім не був на це розрахований. До основних переваг можна віднести лаконічність, різноманітність функцій та мінімалізм.
           На даний момент використовується розширена версія мови С++, яка підтримує об'єктно-орієнтоване та узагальнене програмування. Область його застосування включає створення операційних систем, різноманітних прикладних програм, драйверів пристроїв, додатків для систем, високопродуктивних серверів, а також розважальних додатків (ігор).
           PHP
           PHP – скриптова варіація, що активно застосовується при розробці web-ресурсов. Синтаксис мови дуже нагадує мову Сі, щоправда, деякі його елементи були запозичені у Perl. Багато хостинг-провайдерів добре підтримують цю мову. Саме тому більшість сайтів, які мають динамічний контент, виконані на PHP. Популярність цієї мови забезпечили легкість та простота коду. 90% завдань під час створення будь-якого сайту можна вирішити за допомогою цієї мови. До мінусів можна віднести неузгодженість синтаксису мови. Причиною цього є той факт, що розширення мови були створені різними групами фахівців. Адже спочатку, мова була самостійною і не мала чітко виділеної структури.
           Java
           Java – об'єктно-орієнтована варіація. Мова вперше побачила світ у 1995 році завдяки компанії Sun Microsystems. Часто Java плутається з JavaScript, тому необхідно пам'ятати, що це різні мови, які мають нічого спільного. Програми, розроблені на Java, транслюються в байт-код, який не залежить від операційних систем та обладнання. Java-програми виконуються на будь-яких пристроях, які відповідають віртуальній машині. Ця мова також відома своєю безпекою, за рахунок контролю віртуальною машиною всього процесу виконання програми.
           Visual Basic
           Visual Basic - створений в 1991 році для операційної системи Windows, мова включає багато елементів з Basic. З його допомогою можна швидко створити різні програми Windows. Мова також відрізняється легким синтаксисом, що дозволяє швидко та ємно освоїти його. Наявність захисту від можливих помилок, які можуть бути пов'язані із застосуванням різних покажчиків та з доступом до пам'яті є безперечним плюсом цієї мови.
           Мінусами Visual Basic вважаються те, що він підтримує лише дві операційні системи (Windows, MAC OS X). Наслідувати можна лише інтерфейс, а не реалізацію об'єкта. Низька швидкість роботи радує далеко не кожного.
           Python
           Python (пітон/пайтон) одна з високорівневих мов у сфері програмування, акцентом якого є підвищена продуктивність фахівців та абсолютна читаність коду. Створення пітона почалося ще у 1980-х роках. Мова відрізняється мінімалістичним, чітким та послідовним синтаксисом. А в його бібліотеці є багато корисних і необхідних функцій. До переваг мови, насамперед, належить компактність, створюваних у ньому програм, проти конкурентами. А ось швидкість їх виконання вважається невеликою, але цей недолік чудово компенсується економією часу на їх створення.
           У навчальному центрі «Курсор» ми пропонуємо курси програмування з різних напрямків. Кожен з вас зможе набути необхідних знань у будь-який зручний час.

Наталія

comments powered by Disqus

Читайте также

Рубрики блогу

Популярне

Теги

робота освіта карєра веб дизайн туризм php c с java бизнес турагенство візове оформлення CMS Joomla WordPress створення сайту бронювання персонал мотивація економіст фінансист Програміст авк кошторис створення сайта інтернет створення сайтів бухгалтерія бухгалтерський облік бізнес управління персоналом работа закони Excel внз навчання офіс бухгалтер пошук роботи логістика зед перевезення вантажів зп перевезення вантажі фінансовий аналіз економіка фінанси курси програмування hr hr-менеджер кошторисник ефективність запаси склад перевезення вантажу підприємство резюме презентація клієнти співбесіди іврит інтерв'ю ЗЕД відрядження оренда криза митний брокер календарь бухгалтера митниці роота бухгалтера маркетинг НБУ банки кошторисна справа бюджет податки штрафи ПДФО бухгалтерський облік ЕДРПОУ НДС ПДВ тестування