Зразок сертифiкатуОбразец сертификата

Інтерв'ю із Березовою Надією

5 квітня 2014, 4578
Категорія: інтерв'ю
Інтерв

Інтерв'ю з Надією Березовою

Щоб попередньо познайомити майбутніх слухачів із нашими викладачами, ми розпочинаємо цикл інтерв'ю. У цьому інтерв'ю ми поговоримо з Надією Березовою викладачем курсу з управління персоналом, професіоналом та просто цікавою особистістю.

Про свою професію

Надія, Ви НR-фахівець. Як у Вашому випадку відбувся перехід від психології до кадрового менеджменту?

У HR-менеджменті побачила колосальну перспективу застосування здібностей психолога. Це була та нива, про яку я мріяла. НR-фахівець насамперед менеджер-організатор, а знання психології допомагає діяти бездоганно. Помилка багатьох кадрових працівників, які перейшли зі сфери психології в НR у тому, що вони починають вирішувати особисті проблеми персоналу, а не організації загалом.

Якою є специфіка роботи НR-менеджера в іноземних компаніях? На що звернути увагу, починаючи працювати у міжнародній компанії?

В іноземних компаніях система насамперед. У таких організаціях добре збудовані всі бізнес-процеси, налагоджено корпоративну культуру.

Більше того, існує своя ідеологія, що зводиться часом у ранг релігії компанії. При цьому, як наслідок, у персоналу дуже обмежена можливість нововведень та власних ініціатив, що не дає зростання творчого розвитку. Зате відточує бездоганну майстерність у конкретній задачі.

Чи були якісь курйозні ситуації?

Так! Саме приклад дуже добре ілюструє попереднє питання. В одній іноземній компанії для згуртування колективу було введено в обов'язковий ритуал волейбол у п'ятницю. За кілька тижнів нововведення призвело до загального обурення. Більшість співробітників вечір п'ятниці сприймають суто особистий час, а іноземні керівники бачать вечір п'ятниці як приємне продовження робочого дня. Це яскравий приклад невідповідності традицій. У цьому випадку все закінчилося добре тільки після спільної недільної риболовлі, яка закінчилася в понеділок, ближче до обіду.

Про провали

Все тече і змінюється. Чи багато змін відбувається у діяльності НR? Як відстежувати законодавчі та технологічні нововведення? Чи потрібно постійно відвідувати тренінги з підвищення кваліфікації? Які помилки можуть спричинити штрафні санкції?

Робота HR-менеджера вимагає постійного самовдосконалення як у професійному, так і особистісному плані. Ринок праці постійно змінюється, і щоб встигати реагувати на всі нововведення, необхідно багато читати, спілкуватися з колегами, за найменшої можливості відвідувати семінари, виставки, тренінги. Добре, на сьогоднішній день є багато джерел інформації. Я не втрачаю нагоди відвідати захід, який збагатить мене знаннями. Здобуті знання сьогодні - це примножені гроші завтра.

Про співробітників

Надія, а як Ви підбираєте своїх співробітників? На що звертаєте увагу, крім кваліфікації? Зізнайтеся, чим Вас можна купити, привернути до себе?

Справжню акулу НR-сфери ніщо не привабить. Слід бути дуже уважним і відстежувати у собі симпатії до будь-яких тенденцій. Абсолютна неупередженість – ось наш девіз. Тому моє правило: зустрічатися з претендентом мінімум 2 рази, щоб переконатися в прийнятті вірного рішення.

Про сім'ю та кар'єру

Ви щаслива дружина та любляча мама. Як вдається поєднувати турботу про сім'ю та кар'єру в НR-сфері?

У моїй сім'ї всі займаються своєю справою та дають таку можливість іншим. На роботі займаємося лише роботою, викладаючись на 100 та 150%, вдома – лише сімейними питаннями, не залучаючи робочі моменти.

Секрет успіху

Ваш секрет успіху, Надія?

Коротко і ясно – якщо людина займається своєю улюбленою справою, їй гарантовано успіх.

Жінка в бізнесі

Чи актуальна сьогодні тема ґендерної рівності? Який відсоток жінок займає керівні посади?

Це вже у минулому. Сьогодні головне професіоналізм.

Що заважає жінкам обіймати керівні посади?

Погоджуюся з попереднім запитанням – нічого не заважає. Тільки власна неорганізованість та упередженість.

Чи потрібно вчитися жінкам-керівникам у чоловіків?

Потрібно вчитися професіоналу у професіонала. Не важливо чоловік чи жінка. Навчаються все і завжди.

5 золотих правил від Надії Березової

Правило перше – займайся своєю справою

Правило друге - що б не трапилося все одно займайся тим, що вважаєш за потрібне.

Правило третє – тут і зараз. Не чекайте кращого часу для задуманого. Під час очікування «з'їдається» більшість енергії, необхідна творення. І друге, якщо не можете тут, то не можете і там. Подумайте над сказаним.

Правило четверте - людина сама визначає своє оточення та ступінь його впливу на себе. Сьогодні є час лідерів. Все ж таки краще бути ведучим, ніж веденим.

Правило п'яте – результат пропорційний до кількості позитивного настрою у вас. І не тільки у випадку з бізнесом, а й у житті взагалі.

Аріна

comments powered by Disqus

Читайте также

Рубрики блогу

Популярне

Теги

робота освіта карєра веб дизайн туризм php c с java бизнес турагенство візове оформлення CMS Joomla WordPress створення сайту бронювання персонал мотивація економіст фінансист Програміст авк кошторис створення сайта інтернет створення сайтів бухгалтерія бухгалтерський облік бізнес управління персоналом работа закони Excel внз навчання офіс бухгалтер пошук роботи логістика зед перевезення вантажів зп перевезення вантажі фінансовий аналіз економіка фінанси курси програмування hr hr-менеджер кошторисник ефективність запаси склад перевезення вантажу підприємство резюме презентація клієнти співбесіди іврит інтерв'ю ЗЕД відрядження оренда криза митний брокер календарь бухгалтера митниці роота бухгалтера маркетинг НБУ банки кошторисна справа бюджет податки штрафи ПДФО бухгалтерський облік ЕДРПОУ НДС ПДВ тестування