Зразок сертифiкатуОбразец сертификата

Інтерв'ю із Макаревич Зульфією

3 червня 2014, 3567
Категорія: інтерв'ю
Інтерв

Інтерв'ю із Макаревич Зульфією. Курси програмування

Макаревич Зульфія поєднує в собі неймовірно яскраву особистість та талановитого викладача. На курсах передає слухачам весь свій досвід. Її методика викладання базується на активному взятті участі у процесі навчання. Вона створює довірчу та живу атмосферу, яка спонукає професійно освоювати предмет.

Наскільки затребувані сьогодні C# програмісти?

Програмісти С# потрібні поряд з іншими програмістами C++, Java, PHP (або знають кілька мов програмування). Попит приблизно однаковий.

Що потрібно знати, щоб навчитися програмувати на С#?

Бажано знати основи програмування, алгоритмів - з нуля важко освоювати програмування (але можливо).

Чи варто йти на курси тому, хто взагалі не знайомий із програмуванням?

І тут краще отримати перший урок індивідуально, щоб визначитися з рівнем знань (і викладачем).

Які переваги має навчання на курсах перед самостійним освоєнням дисципліни?

Самостійне навчання – для тих, хто вже знає іншу мову програмування, або для подальшого розвитку. Навчання на курсах – це робота з викладачем-практиком, який дасть свого роду поштовх для подальшого поглибленого освоєння.

Як ви думаєте, кому будуть корисні заняття: програмістам-початківцям чи вже фахівцям цієї галузі?

Цей курс розрахований на програмістів-початківців. Для більш поглибленого навчання треба брати вужчий курс – WEB, WPF, розробки для мобільних пристроїв тощо.

Ви самі вже закінчили свою освіту чи постійно підвищуєте кваліфікацію?

Я маю вищу освіту, кілька років роботи тільки на C#, але постійно підвищую свою кваліфікацію, оскільки програмування постійно розвивається.

Що ви вважаєте найважливішим у процесі навчання?

Прагнення розвитку, досягнення мети.

Що ви робите у випадку, якщо людина явно не встигає за програмою? Чи шукаєте якийсь індивідуальний підхід до нього?

 Умови проведення курсів (5-6 чоловік групи) вже передбачають практично індивідуальні заняття. Якщо людина має прагнення здобути знання та навички, то труднощів не буде. Поки що не було такого негативного досвіду.

Чи будь-яка людина може навчатися програмування?

  Будь-яка людина з логічним мисленням може освоїти програмування, зокрема й самостійно. Але краще все-таки початківцям попрацювати з досвідченим програмістом (необов'язково викладачем).

З якої мови розпочати навчання програмування?

C# надає можливості працювати у Віжуал-Студії, де багато інструментів, які допомагають створювати програми навіть початківцям.

Які з ваших професійних досягнень видаються Вам важливими на сьогодні?

Багато років працювала програмістом, починаючи з асемблера, потім FoxPro, Delphi, 1С, останні кілька років C #. Найбільшим досягненням вважаю подяку клієнтів та користувачів, коли автоматизація якогось процесу допомагає значно скоротити витрати робочого часу та збільшує продуктивність.

Чи є у вас якісь свої секрети професійної майстерності, пов'язані з викладанням?

Це не секрети - просто до будь-якої людини ставлюся з повагою, у тому числі до учнів (незалежно від віку, статі, національності тощо). На курсах намагаюсь передусім дати розуміння, що програмування – це творчий процес.

Які професійні цілі ви ставите собі на сьогоднішній день?

Зараз намагаюся освоїти нову для себе мову програмування Java.

Чи є у вас якісь побажання для абітурієнтів?

Вчитися самим, вчитися в інших, вчити інших, шанувати себе та інших.

comments powered by Disqus

Читайте также

Рубрики блогу

Популярне

Теги

робота освіта карєра веб дизайн туризм php c с java бизнес турагенство візове оформлення CMS Joomla WordPress створення сайту бронювання персонал мотивація економіст фінансист Програміст авк кошторис створення сайта інтернет створення сайтів бухгалтерія бухгалтерський облік бізнес управління персоналом работа закони Excel внз навчання офіс бухгалтер пошук роботи логістика зед перевезення вантажів зп перевезення вантажі фінансовий аналіз економіка фінанси курси програмування hr hr-менеджер кошторисник ефективність запаси склад перевезення вантажу підприємство резюме презентація клієнти співбесіди іврит інтерв'ю ЗЕД відрядження оренда криза митний брокер календарь бухгалтера митниці роота бухгалтера маркетинг НБУ банки кошторисна справа бюджет податки штрафи ПДФО бухгалтерський облік ЕДРПОУ НДС ПДВ тестування