Зразок сертифiкатуОбразец сертификата

Курси Англійської мови

Курсы английского в Киеве
Рейтинг курса: 0/5 (0)

Ваша мета – освоїти англійську? Досягти успіху допоможуть курси англійської мови у навчальному центрі «Курсор». Навчання з викладачем за ефективною методикою та добре продуманою програмою дозволить досягти бажаного рівня набагато швидше, ніж при самостійному вивченні мови, а якість отриманих знань буде вищою. Ви навчитеся розуміти англійську мову, вільно говорити та читати англійською.

А може, ви сумніваєтеся, чи потрібно вивчати англійську? Отже, просто втрачаєте час, поки інші піднімаються вгору кар'єрними сходами, спілкуються з колегами та друзями з усього світу, подорожують із задоволенням та отримують більше актуальної та корисної інформації. Знання англійської відкриває широкі перспективи, зокрема сприяє кар'єрному зростанню, допомагає знайомитися з цікавими людьми.

Курси англійської мови у навчальному центрі «Курсор» розроблені для слухачів з різними базовими знаннями. На курсах під чуйним керівництвом досвідченого викладача ви пройдете успішний шлях від початкового рівня володіння англійською мовою до бажаного.

1 година - 60 хв. Тривалість курсу залежить від розкладу
Безкоштовне пробне заняття. Без передоплати
Приклад сертифіката розміщено на сайті зліва
5% - при повній оплаті за курс 10% - при записі вдвох
Вартість за безготівкою для всіх груп (+5%)

Груповое навчання (вiд 4 чол)

Пробне заняття
Наявне
Сертифiкат
Навчального центру
Знижка
10%
Цiна для юр. особ
4725 грн

Iндивідуальне навчання


Iндивідуальне навчання 1 слухач
На нашiй території (грн/год з чол): 300 грн
За весь курс (грн/чол): 8700 грн
Рекомендована кiлькiсть годин: 29
На території клієнта (грн/год з чол): 350 грн

Перший рівень - Beginner. Якщо ви ніколи не вивчали англійську, починати слід з рівня Beginner. Програма для новачків передбачає освоєння таких азів, як алфавіт та вимову звуків, знайомство з ключовими словами, фразами, основними правилами граматики, складання простих речень.

Другий рівень – Elementary (елементарний), до нього варто приступати після початкового або якщо ви раніше вивчали англійську, але майже нічого не залишилося в пам'яті. Курс Elementary дозволить спілкуватися на найпоширеніші теми, будувати складні пропозиції.

Освоївши рівень Pre-intermediate (нижче за середній), ви зможете досить добре розмовляти англійською, щоб спілкуватися з носіями мови не тільки на заучені теми. У рамках курсу максимальна увага приділяється вдосконаленню знань граматики, правильної вимови.

Intermediate (середній) – той рівень знань, який дозволяє говорити англійською щодня і практично на будь-які теми, у тому числі робітники, вести ділове листування. Після закінчення курсу ви зможете скласти іспит для вступу до вітчизняних та деяких зарубіжних вузів, які частково ведуть навчання англійською.

Рівень Upper-Intermediate (вищий за середній) необхідний для вступу до вузів англомовних країн, переїзду за кордон, отримання престижної посади. Рівень має на увазі вільне володіння англійською, ви зможете спілкуватися на будь-які теми.

Advanced (просунутий) – рівень, на якому англійською володіють далеко не всі носії мови. Якщо ви знаєте англійську настільки добре, можна сміливо вступати на філологічний факультет до найпрестижніших вузів англомовних країн.

✦✦✦✦

Порядок запису для навчання в групi

  1. Попередній запис на курси в навчальному центрі відбувається за допомогою онлайн режиму Подання заявки
  2. Ми рекомендуємо не відкладати запис на курси «на потім». Групи комплектуються постійно, і ви можете просто не встигнути у зручну для Вас за датою та графіку групу – вона буде укомплектована. Також, ціна за курс закріплюється лише при оформленні.
  3. Початок занять у групах проходить за графіком або в міру формування групи.
  4. На першому занятті Ви визначаєтеся: чи підходять Вам наші курси та якість викладання.
  5. Після першого заняття Вам необхідно внести передоплату у розмірі 50% (тобто половину суми за курс навчання).
  6. Другу частину оплати навчання необхідно внести, пройшовши половину курсу.
  7. Оплата за курси вартістю до/або 3000 грн вноситься повністю (розділу оплати на 2 частини немає).

Онлайн заявка дозволяє попередньо забронювати місце в групі. Якщо Вас зацікавив цей курс, будь ласка, залиште заявку, навіть якщо розклад не надто Вам підходить. Перегляд розкладів занять відбувається постійно, і при достатній кількості бажаючих ми можемо відкрити групу, максимально зручну для Вас.
Що точнішу інформацією про кількість бажаючих відвідувати курс ми будемо мати, то більш вірогідно, що заняття в групі розпочнуться в запланований термін.

Порядок запису та оплати

Онлайн заявка дозволяє попередньо забронювати місце в групі. Якщо Вас зацікавив цей курс, будь ласка, залиште заявку, навіть якщо розклад не надто Вам підходить. Перегляд розкладів занять відбувається постійно, і при достатній кількості бажаючих ми можемо відкрити групу, максимально зручну для Вас.
Що точнішу інформацією про кількість бажаючих відвідувати курс ми будемо мати, то більш вірогідно, що заняття в групі розпочнуться в запланований строк.

Порядок запису та оплати