Зразок сертифiкатуОбразец сертификата

Iндивiдуально

Індивідуальне навчання (як онлайн, так і в офісі) для тих, хто хоче пройти курс найближчим часом.
Ви самі вибираєте зручний для вас графік та формат навчання.
Нижче наведено список викладачів та докладний опис про них.
Виберіть дату та час і ми намагатимемося організувати ваш пробний урок на ваш час.

Березова Надія
Надія - НR-практик з досвідом роботи в сфері управління персоналом з 2002 року в різних областях бізнесу (виробничо-торговельні компанії, IT-компанії, ресторанний бізнес). Успішний досвід побудови системи управління персоналом «з нуля».
Менеджер по персоналу
Кузнєцов Юрій
Кузнєцов Юрій Петрович закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут. Більше 20-ти років працює в будівництві. Пройшов шлях від майстра до начальника кошторисно-договірного відділу великої компанії.
Кошторисна справа
Худзінська Світлана
Світлана Вікторівна має глибокі теоретичні знання, підкріплені багаторічним досвідом роботи в банківській системі України з 1986 року. Освіта: вища, спеціальність фінанси і кредит.
Економiка та Фiнанси
Салата Євгеній
Євген має дві вищі освіти, які він отримав в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» в 1996 році (факультет інформатики та обчислювальної техніки, за фахом: «Інтелектуальні інтегровані системи» (диплом з відзнакою) і факультет менеджменту і маркетингу, за фахом «Маркетинг в промисловій сфері» (диплом з відзнакою)).
Excel
Шереметова Надія
Надія Володимирівна закінчила Київський Державний університет ім. Т.Г.Шевченка. Має великий досвід в розробці програмного забезпечення. З 2001 року, коли тестування виділилося в окрему галузь знань, працює в тестуванні IT-проектів.
Iнформацiйнi технологii
Собко Алла
Алла Володимирівна - професійний бухгалтер і викладач за покликанням. Має вищу технічну, економічну освіту - спеціальність «Облік і аудит». Досвід роботи головним бухгалтером на різних підприємствах понад 20 років. (В сфері будівництва та послуг), досвід викладання - більше 7 років.
Бухгалтерський облік
Колосова Ольга
Ольга Фаустівна - бухгалтер-практик і професійний викладач в одній особі. 8 років займає посаду головного бухгалтера, маючи досвід роботи в компаніях різних напрямків діяльності.
Бухгалтерський облік
Тимощук Борис
Викладач-практик з високою кваліфікацією і великим досвідом практичної роботи. Дає своїм слухачам не просто теоретичні знання, а наводить велику кількість прикладів з власної практики. Готовий відповісти на будь-яке питання і професійно проконсультувати по кожній конкретній ситуації.
Бухгалтерський облік
Клименко Наталія
Наталія у туристичній галузі з 1992року. Працювала в декількох туристичних компаніях-операторах. Учасниця рекламних турів в ОАЕ, Єгипет, Туреччину, о. Крит, Угорщину.
Туризм
Абрамова Ірина
Ірина Юріївна має великий досвід роботи і викладацької діяльності. Закінчила факультет кібернетики університету ім. Шевченко в Києві. Спеціальність - прикладна математика. 12 років працювала програмістом при інституті. Займалася математичним моделюванням.
Web дизайн
Кoндратьєв Володимиp
Володимир Евгeнійович має великий досвід роботи в логістиці. Пройшов професійний шлях від менеджера до директора компанії, знає всі тонкощі роботи.
Логiстика, ЗЕД
Ломовцев Валерій
Валерий Викторович работает в ВЭД/Логистике с 1982 года. Имеет прекрасные способности руководителя, о чем свидетельствуют занимаемые должности на протяжении своей рабочей деятельности. На данный момент работает директоров в ООО «Белресурсы Украина». Готов делится своим богатым опытом с каждым.
Логiстика, ЗЕД
Волинець Світлана
Світлана Миколаївна в будівництві працює з 1976 року. За цей період набула досвіду в державних і комерційних компаніях, які займалися різними видами будівництва.
Кошторисна справа
Портна Інна
Інна Вікторівна має практичний досвід побудови відділу персоналу, брала участь в startup-проектів, розробки та впровадження HR-політики в компаніях.
Менеджер по персоналу
Бойко Галина
Великий досвід роботи інженером-кошторисником і керівником ПТО: виробництво будівельних робіт, складання кошторисної документації і звітних документів
Кошторисна справа
Брун Христина
Христина Валентинівна вміє швидко аналізувати і приймати рішення, досконало володіє тонкощами виробництва рекламного продукту, має досвід управління людьми. З радістю ділитися своїм досвідом зі своїми учнями.
Маркетинг, PR
Відеозйомка та відеомонтаж
Катукова Ольга
За ці роки здобула практичні навики з оформлення і складання договорів, кошторисів та іншої необхідної проектно-кошторисної документації для участі в тендерних пропозиціях бюджетних та комерційних об’єктів, які неодноразово захищала в державних службах експертизи.
Кошторисна справа
Смолькова Ольга
Зараз Ольга займається улюбленою справою – навчає людей використовувати програми Microsoft Office, з яких MS Excel, безперечно, найкращий. На заняттях знаходить індивідуальний підхід до кожного слухача. Легко подає матеріал студенту будь-якого віку та підготовки.
Excel
Миколайчук Ігор
Ігор Васильович має величезний досвід розробки програмного забезпечення. Учасник наукових проектів на посаді молодшого наукового співробітника, провідний інженер-програміст в інституті кібернетики АН України; автор 30-и наукових публікацій із питань розробки програмного забезпечення. Брав участь в розробці продукту для комерційних проектів на посаді .Net розробника в продуктових фірмах SDL Tridion, ТОВ "Negeso" і фріланс-проектах.
Програмування
Мироненко Марина
Марина Ігорівна бездоганно володіє методологіями організації ресторанного бізнесу. На своїх заняттях вона наводить приклади з різних робочих сфер, щоб матеріал був однаково зрозумілий слухачам з різних галузей.
Ресторанний бізнес
Дрозач Максим
Максим - кандидат економічних наук 14-річний досвід проведення, обробки та аналізу результатів cоціологічних досліджень (зокрема в MS Excel). 14-досвід ведення ділових переговорів, бізнес-листування та оформлення документації, українською та англійською мовами. Досвідчений користувач ПК
Excel
Дзюбенко Лариса
Дзюбенко Лариса Миколаївна - ландшафтний дизайнер з багаторічним досвідом роботи, 11 років. Диплом про вищим освіту »Харківський політехнічний університет», диплом про закінчення курсу ландшафтного дизайну і численних майстер-класів по ландшафту і садівництва.
Дизайн
Савченко Тетяна
Татьянкіна Тетяна Миколаївна - професіонал з великим досвідом роботи головним бухгалтером в компаніях різних видів діяльності: виробничі підприємства, підприємства оптової і роздрібної торгівлі, сфера послуг, будівництво, ЗЕД, IT галузь.
Бухгалтерський облік
Осипенко Ольга
Ольга має багаторічний досвід роботи в комерційних структурах за видами діяльності: Будівництво (Будівельно-ремонтні, монтажні роботи, нове будівництво (промислове і цивільне), реконструкція, реставрація, електромонтажні роботи, сантехнічні роботи, вентиляція та кондиціонування, покрівля)
Бухгалтерський облік
Пашаєва Гульсура
Манера викладання відзначаєтьсяяскравістю викладу, наочністю прикладів та вміння знайти підхід до кожного. Жодного питання не залишає без вичерпної відповіді та завжди дає своїм слухачам максимально повні знання.
Іноземні мови
Кузнєцов Василь
Має досвід практичного використання MS Excel в офісній роботі,торгівлі, виробництві, закупівельній та складській діяльності.
Excel
Абрамова Даріна
Закінчила Київський національний лінгвістичний університет, факультет Сходознавства, спеціальність: філологія, східні мови та література (переклад включно), освітня програма мова та література японська, м. Київ.
Іноземні мови
Менеджер по персоналу