Зразок сертифiкатуОбразец сертификата
Online оплата

Декiлька слів про наших викладачів


репетиторы Ми пишаємося нашими викладачами, вони – наша головна цінність! Ми вважаємо, що основою успішної роботи будь-якого навчального центру є саме викладацький колектив, тому до якості викладання у нас особливе ставлення. В чому ж виражається наше прагнення до високої якості викладання?

Ми ні в чому не допускаємо непрофесіоналізму, тому всі наші викладачі мають досвід роботи за тими спеціальностями і з тими програмами, за якими проводять навчання. Більшість наших викладачів займали або займають керівні посади в різноманітних організаціях та на підприємствах. Деякі публікують свої наукові роботи, мають ступені магістрів і навіть видають книги.

Але для того, щоб навчити іншу людину тому, на чому добре розумієшся сам, недостатньо відмінно знати свою роботу, потрібно володіти саме якостями гарного викладача. Неможливо з першого погляду і спираючись лише на резюме і дипломи визначити, чи зможе людина утримувати увагу слухачів, впевнено відповідати на всі питання учнів, легко і цікаво подавати навчальний матеріал і досягти при цьому бажаного результату від навчання. Тому в нас діє чітка система добору викладачів.

Вона заснована на середній оцінці за результатами опитування слухачів наприкінці навчання, відгуках слухачів, анонімному анкетуванні. Наші викладачі регулярно проходять аудит і постійно підвищують свій професійний рівень, як на робочому місці, так і самостійно.

Саме завдяки такій пильній увазі, яка приділяється в нашому навчальному центрі добору викладацького складу, ми готові надавати нашим слухачам лише корисні знання в найкращій формі. І в цьому полягає наша особливість.



     Бухгалтерcкий и налоговый учет, 1С
Радзивілл Ольга
Олексенко Інна
Собко Алла
Колосова Ольга
Семеняченко Алла
Бурцева Ольга
Романко Татьяна
Ільїна Алла
Кугаенко Світлана
Нестеренко Світлана

     Финансовый менеджмент и анализ
Худзінська Світлана
Кулагіна Яна
Мазыра Ирина

     Сметное дело, Сметчик
Кузнєцов Юрій
Волинець Світлана
Скарбик Валентина
Скорык Виктория
Бойко Галина

     Логистика, ВЭД
Кoндратьєв Володимиp
Ломовцев Валерій

     Туризм
Клименко Наталія

     Ресторанный бизнес
Собчук Лілія

     Менеджер по персоналу
Березова Надія
Мусієнко Леся
Павлова Вiкторiя
Дужа Поліна

     Программист 1С
Тузюк Олександр

     Программирование
Дімов Микола

     Маркетинг, PR
Василенко Наталія

     Excel
Салата Євгеній
Ансімов Антон

     Web дизайн, web программирование
Абрамова Ірина
Бурлаков Вадим

     Видеосъемка и видеомонтаж
Дремач Микола

     Дизайн
Вітовцева Світлана

     Иврит
Драшпуль Екатерина

     Информационные технологии
Добришин Юрій
Шереметова Надія
Матвєєва Тамiла

     Иностранные языки
Дементьєва Тетяна

Абрамова Ірина Юріївна

Специализация: Web дизайн, web программирование

Профессиональный стаж: 21 рік
Преподавательский опыт: 16 років

Запланированные группы: 21 група

Худзінська Світлана Вікторівна

Специализация: Финансовый менеджмент и анализ

Профессиональный стаж: 32 роки
Преподавательский опыт: 14 років

Запланированные группы: 20 груп

Собко Алла Володимирівна

Специализация: Бухгалтерcкий и налоговый учет, 1С

Профессиональный стаж: 20 років
Преподавательский опыт: 7 років

Запланированные группы: 12 груп

Клименко Наталія Миколаївна

Специализация: Туризм

Профессиональный стаж: 26 років
Преподавательский опыт: 5 років

Запланированные группы: 7 груп

Романко Татьяна

Специализация: Бухгалтерcкий и налоговый учет, 1С

Профессиональный стаж: 20 років

Запланированные группы: 7 груп

Ломовцев Валерій Вікторович

Специализация: Логистика, ВЭД

Профессиональный стаж: 26 років
Преподавательский опыт: 9 років

Запланированные группы: 6 груп

Бойко Галина Семенівна

Специализация: Сметное дело, Сметчик

Профессиональный стаж: 20 років

Запланированные группы: 6 груп

Ільїна Алла Валеріївна

Специализация: Бухгалтерcкий и налоговый учет, 1С

Профессиональный стаж: 17 років
Преподавательский опыт: 10 років

Запланированные группы: 6 груп

Тузюк Олександр Володимирович

Специализация: Программист 1С

Запланированные группы: 5 груп

Мусієнко Леся Дмитріївна

Специализация: Менеджер по персоналу

Профессиональный стаж: 15 років
Преподавательский опыт: 6 років

Запланированные группы: 5 груп

Шахворостов Олександр Миколайович

Специализация: Программирование

Профессиональный стаж: 15 років
Преподавательский опыт: 5 років

Запланированные группы: 5 груп

Бурцева Ольга Миколаївна

Специализация: Бухгалтерcкий и налоговый учет, 1С

Профессиональный стаж: 18 років
Преподавательский опыт: 5 років

Запланированные группы: 5 груп

Кoндратьєв Володимиp Євгeнович

Специализация: Логистика, ВЭД

Профессиональный стаж: 10 років

Запланированные группы: 4 групи

Драшпуль Екатерина

Специализация: Иврит

Преподавательский опыт: 6 років

Запланированные группы: 4 групи

Ансімов Антон

Специализация: Excel

Профессиональный стаж: 15 років
Преподавательский опыт: 3 роки

Запланированные группы: 4 групи

Дімов Микола

Специализация: Программирование

Запланированные группы: 4 групи

Дужа Поліна

Специализация: Менеджер по персоналу

Профессиональный стаж: 6 років

Запланированные группы: 4 групи

Кулагіна Яна Валеріївна

Специализация: Финансовый менеджмент и анализ

Профессиональный стаж: 19 років
Преподавательский опыт: 6 років

Запланированные группы: 4 групи

Кугаенко Світлана Михайлівна

Специализация: Бухгалтерcкий и налоговый учет, 1С

Профессиональный стаж: 10 років

Запланированные группы: 4 групи

Салата Євгеній Анатолійович

Специализация: Excel

Профессиональный стаж: 18 років

Запланированные группы: 3 групи

Колосова Ольга Фаустівна

Специализация: Бухгалтерcкий и налоговый учет, 1С

Профессиональный стаж: 20 років
Преподавательский опыт: 13 років

Запланированные группы: 3 групи

Кузнєцов Юрій Петрович

Специализация: Сметное дело, Сметчик

Профессиональный стаж: 20 років

Запланированные группы: 3 групи

Березова Надія Юріївна

Специализация: Менеджер по персоналу

Профессиональный стаж: 16 років

Запланированные группы: 2 групи

Дементьєва Тетяна

Специализация: Иностранные языки

Профессиональный стаж: 5 років
Преподавательский опыт: 5 років

Запланированные группы: 2 групи

Матвєєва Тамiла

Специализация: Информационные технологии

Профессиональный стаж: 10 років

Запланированные группы: 2 групи

Добришин Юрій

Специализация: Информационные технологии

Профессиональный стаж: 15 років
Преподавательский опыт: 15 років

Запланированные группы: 2 групи

ЯнковськийАндрій

Специализация: Программирование

Профессиональный стаж: 10 років
Преподавательский опыт: 10 років

Запланированные группы: 2 групи

Павлова Вiкторiя

Специализация: Менеджер по персоналу

Профессиональный стаж: 10 років

Запланированные группы: 2 групи

Волинець Світлана Миколаївна

Специализация: Сметное дело, Сметчик

Профессиональный стаж: 30 років
Преподавательский опыт: 30 років

Запланированные группы: 2 групи

Семеняченко Алла Миколаївна

Специализация: Бухгалтерcкий и налоговый учет, 1С

Профессиональный стаж: 20 років
Преподавательский опыт: 20 років

Запланированные группы: 2 групи

Нестеренко Світлана

Специализация: Бухгалтерcкий и налоговый учет, 1С

Профессиональный стаж: 15 років
Преподавательский опыт: 5 років

Запланированные группы: 2 групи

Олексенко Інна Андріївна

Специализация: Бухгалтерcкий и налоговый учет, 1С

Профессиональный стаж: 20 років

Запланированные группы: 2 групи

Вітовцева Світлана Євгенівна

Специализация: Дизайн

Запланированные группы: 1 група

Бурлаков Вадим

Специализация: Web дизайн, web программирование

Запланированные группы: 1 група

Собчук Лілія

Специализация: Ресторанный бизнес

Профессиональный стаж: 22 роки

Запланированные группы: 1 група

Радзивілл Ольга Вікторівна

Специализация: Бухгалтерcкий и налоговый учет, 1С

Профессиональный стаж: 20 років

Запланированные группы: 1 група

Василенко Наталія

Специализация: Маркетинг, PR

Профессиональный стаж: 7 років
Преподавательский опыт: 7 років

Запланированные группы: 1 група

Скорык Виктория

Специализация: Сметное дело, Сметчик

Запланированные группы: 1 група

Шереметова Надія

Специализация: Информационные технологии

Профессиональный стаж: 15 років

Дремач Микола Євгенійович

Специализация: Видеосъемка и видеомонтаж

Скарбик Валентина

Специализация: Сметное дело, Сметчик

Мазыра Ирина

Специализация: Финансовый менеджмент и анализ