Зразок сертифiкатуОбразец сертификата

Курси Відеозйомки и відеомонтажу в Edius

курсы видеомонтажа
Рейтинг курса: 5/5 (90)

Курс пропонується широкому колу людей, які бажають опанувати основні навички відеозйомки та монтажу. Вимоги: впевнений користувач комп'ютера, наявність власної відеокамери та штатива.

Курс будується як практичних занять. Крок за кроком, тісно поєднуючи практику роботи у відеоредакторі, зйомку та монтаж професійно знятого матеріалу, слухачам буде розкриватися необхідність монтажу як невід'ємною складовою відеовиробництва. Відпрацьовуються основні навички побудови логічної канви на екрані. Вивчається інструментарій та можливості відеоредактора.

Оскільки добре змонтувати можна лише те, що добре знято, а професійний оператор з'являється далеко не на кожній події, пропонується короткий екскурс у практику відеозйомки. Необхідно ознайомитися не тільки з художніми аспектами, але й з технічними сторонами питання, як настроювання відеокамери і перенесення матеріалу в комп'ютер для монтажу.

В результаті слухач:

 • набуде навичок роботи з відеоредактором;
 • навички зйомки;
 • може змонтувати сюжет новин;
 • змонтувати музичний кліп;
 • записати змонтований матеріал на DVD або викласти у соціальну мережу;
 • самостійно зробити зйомку та монтаж на достатньому рівні, уникнувши повсюдно існуючих «дитячих помилок».

Запрошуємо до захоплюючого світу «творчості високих технологій», як можна охарактеризувати телебачення.

1 година - 60 хв. Тривалість курсу залежить від розкладу
Безкоштовне пробне заняття. Без передоплати
Приклад сертифіката розміщено на сайті зліва
5% - при повній оплаті за курс 10% - при записі вдвох
Вартість за безготівкою для всіх груп (+5%)

Груповое навчання (вiд 4 чол)

Пробне заняття
Наявне
Сертифiкат
Навчального центру
Знижка
10%
Цiна для юр. особ
4725 грн

Iндивідуальне навчання


Iндивідуальне навчання 1 слухач
На нашiй території (грн/год з чол): 400 грн
За весь курс (грн/чол): 3600 грн
Рекомендована кiлькiсть годин: 9
На території клієнта (грн/год з чол): 450 грн
 1. Відео для глядача, а не для оператора. Слухачі знайомляться з особливостями аматорського відео та вимогами, які висуває до сюжету глядач. Перегляд та аналіз аматорських та професійних матеріалів та змонтованих з них сюжетів.
 2. Робота з професійно відзнятим відео. Основи роботи із відеоредактором. Основні вікна, формати файлів, що обробляються. Концепція нелінійного монтажу. Інструменти, їхнє застосування.
 3. Закріплюємо найпростіші навички роботи з відеоредактором. Складаємо найпростіший колаж із вже готових сюжетів та тексту.
 4. Монтажні та немонтажні плани. Перебиття. Темпоритм. Зміст кадрів, принцип «від спільного до частковостей». Демонстрація монтажу короткого (30 – 60 с) інформаційного сюжету.
 5. Закадровий текст. Пишемо голос на комп'ютер за допомогою відеомонтажної програми чи звукового редактора для подальшого використання у самостійно змонтованому сюжеті. Початок роботи над сюжетом.
 6. Продовження освоєння програми для відеомонтажу. Домонтаж сюжет, перегляд. Зганяємо отриманий матеріал для перегляду «рідними та близькими», не вдаючись поки особливо експорту в різні формати.
 7. Закріплення навичок 1. На основі іншого матеріалу робимо такий самий короткий сюжет. Записуємо голос. Повторюємо поняття монтажності кадрів та темпоритму.
 8. Закріплення навичок 2. Закінчуємо монтаж сюжету. Скидаємо готовий сюжет у файл.
 9. «Якщо професійний оператор». Пропонується зняти «Оповідання про себе», «...про кактус», «...про навчальну аудиторію» - за бажанням. Створення тексту, початок зйомок.
 10. Закінчення зйомок. Монтаж власноруч знятого, перше знайомство з процесом перегонки матеріалу до комп'ютера.
 11. Закінчення монтажу. На основі власного короткого досвіду слухачі розуміють, що для дотримання обов'язкових правил зйомки монтаж допомогти не в силах – необхідно ознайомитися з технологією «правильної повсякденної зйомки»
 12. Правильна повсякденна зйомка, частина 1, технічна. Початковий огляд техніки. Сучасні побутові DV, DVD, HDD, Flash відеокамери, їх особливості. Баланс білого, фокус та діафрагма – коли краще застосовувати автоматичні, а коли ручні налаштування. Практика
 13. Правильна повсякденна зйомка, частина 2, смислова. Зміст кадру. Композиція, крупним планом. Стабільність кадру: штатив, рух у кадрі, а чи не самого кадру. Практика: вибір композиції, розкадровки з різними крупинами.
 14. Правильна повсякденна зйомка, частина 3, практика. Ще раз знімаємо «оповідання» з урахуванням як технологічних, і змістовних аспектів.
 15. Практика монтажу – подальше знайомство. Перегонка матеріалу на комп'ютер, запис звуку, початок монтажу.
 16. Монтаж «оповідання» – продовження. Розширюємо знання про інструментарій монтажної програми. Корекція кольору, вирівнювання горизонту – «якщо все ж таки на зйомках поспішили».
 17. Монтаж «оповідання» - закінчення. Додаємо титри. Повторюємо експорт матеріалу.
 18. Відео та музика. Демонстрація монтажу відео з готового матеріалу. Зміна кадрів за акцентами, велика свобода у монтажі.
 19. Монтаж відеокліпу – практика 1. Підбір музики та відео, конвертація з різних форматів та носіїв.
 20. Монтаж відеокліпу – практика 2. Ефекти переходів, почуття міри у їх вживанні. Художні фільтри, ч/б, плівка, сепія. Рапід.
 21. Монтаж відеокліпу – практика 3. Закінчення. Демонстрація кліпів, експорт у файл.
 22. «Що ще вміє відеомонтажна програма»? Огляд інструментів і методів, що рідко застосовуються: стоп-кадра, масштабування, розмивання фрагмента, поліекрана. Альфа-канал, ключові точки. Гучність звукової доріжки, еквалайзер та інші звукові ефекти.
 23. Практикум за додатковими можливостями, частина-1. "Телепродаж". Демонстрація того, як застосовувати стоп-кадри, масштабування та переходи, мікшувати музику та закадровий голос.
 24. Практикум за додатковими можливостями, частина-2. Початок роботи над власним Телепродажем: підбір зображень, їх масштабування, подолання строб-ефекту. Підбір музики та її перегін у комп'ютер.
 25. Практикум за додатковими можливостями, частина-3. Записування тексту. Початок монтажу під музику із використанням широкого інструментарію роботи із зображенням.
 26. Завершення роботи над «Телепродажем». Демонстрація результатів.
 27. «Нехай усі побачать наші успіхи». Конвертація файлів та створення власного DVD із зібраних раніше кліпів. Про

✦✦✦✦

Порядок запису для навчання в групi

 1. Попередній запис на курси в навчальному центрі відбувається за допомогою онлайн режиму Подання заявки
 2. Ми рекомендуємо не відкладати запис на курси «на потім». Групи комплектуються постійно, і ви можете просто не встигнути у зручну для Вас за датою та графіку групу – вона буде укомплектована. Також, ціна за курс закріплюється лише при оформленні.
 3. Початок занять у групах проходить за графіком або в міру формування групи.
 4. На першому занятті Ви визначаєтеся: чи підходять Вам наші курси та якість викладання.
 5. Після першого заняття Вам необхідно внести передоплату у розмірі 50% (тобто половину суми за курс навчання).
 6. Другу частину оплати навчання необхідно внести, пройшовши половину курсу.
 7. Оплата за курси вартістю до/або 3000 грн вноситься повністю (розділу оплати на 2 частини немає).

Онлайн заявка дозволяє попередньо забронювати місце в групі. Якщо Вас зацікавив цей курс, будь ласка, залиште заявку, навіть якщо розклад не надто Вам підходить. Перегляд розкладів занять відбувається постійно, і при достатній кількості бажаючих ми можемо відкрити групу, максимально зручну для Вас.
Що точнішу інформацією про кількість бажаючих відвідувати курс ми будемо мати, то більш вірогідно, що заняття в групі розпочнуться в запланований термін.

Порядок запису та оплати

Iншi курси по темi

Відеомонтаж в Edius
3000грн

Онлайн заявка дозволяє попередньо забронювати місце в групі. Якщо Вас зацікавив цей курс, будь ласка, залиште заявку, навіть якщо розклад не надто Вам підходить. Перегляд розкладів занять відбувається постійно, і при достатній кількості бажаючих ми можемо відкрити групу, максимально зручну для Вас.
Що точнішу інформацією про кількість бажаючих відвідувати курс ми будемо мати, то більш вірогідно, що заняття в групі розпочнуться в запланований строк.

Порядок запису та оплати