Зразок сертифiкатуОбразец сертификата

Курси користувача комп'ютера + Інтернет

курсы пользователь ПК
Рейтинг курса: 4.7/5 (33)

Уміння грамотно та ефективно користуватися ПК сьогодні — нагальна необхідність, це перепустка у світ цифрових технологій та базова вимога при прийомі практично на будь-яку роботу. Якщо ви хочете збільшити ефективність Вашої професійної діяльності вдвічі, то Вам необхідно пройти курси користувачів ПК у нашому навчальному центрі. Це допоможе Вам витрачати час на роботу, а не на самостійне освоєння офісних програм.

Курс користувача ПК розрахований на тих, хто бажає вдосконалити свої знання у програмах Windows, Excel і Word, а також для тих, хто у поводженні з комп'ютером є новачком.

Завдяки наявності якісних методичних матеріалів, до навчального процесу залучається велика кількість слухачів, що є основною методикою навчання. Всі заняття проходять у дуже теплій та невимушеній атмосфері, у найзручніший для слухачів час.

Курс навчання ведуть досвідчені, кваліфіковані викладачі, які мають значний досвід із практичної роботи у цій справі. Після закінчення комп'ютерних курсів для початківців, випускники будуть мати знання про те, як редагувати та створювати всілякі звіти, документи, діаграми, таблиці, зможуть виконувати необхідні розрахунки тощо.

Викладач курсу: Абрамова Ирина
Ирина Юрьевна имеет большой опыт работы и преподавательской деятельности. Закончила факультет кибернетики университета им. Шевченко в Киеве. В ее компетенцию входят интернет-технологии: HTML, JavaScript, PHP и другие, а также технологии менеджмента, продаж и креативного мышления. Имеет около 20 научных публикаций. Детальніше →
Викладач курсу: Кузнецов Василий
Имеет опыт практического использования MS Excel в офисной работе, торговле, производстве, закупке и складе. Детальніше →
1 година - 60 хв. Тривалість курсу залежить від розкладу
Безкоштовне пробне заняття. Без передоплати
Приклад сертифіката розміщено на сайті зліва
5% - при повній оплаті за курс 10% - при записі вдвох
Вартість за безготівкою для всіх груп (+5%)

Груповое навчання (вiд 4 чол)

Пробне заняття
Наявне
Сертифiкат
Навчального центру
Знижка
10%
Цiна для юр. особ
2625 грн

Старт группи[1] Графік[2] Термін навчання[3]ФіліалВартістьЗапис
18червня
або25 червня
денна група
16:00-18:00
Вт, Чт
3 недели (0.8 мес.)
5 занятий по 2 часа (10г)
2 липня
2 500грн
18червня
або25 червня
вечірння група
18:00-20:00
Вт, Чт
3 недели (0.8 мес.)
5 занятий по 2 часа (10г)
2 липня
2 500грн
заявок: 1 / мест: 8
24червня
через 8 дней
денна група
15:00-17:30
Пн, Ср, Пт
2 недели (0.5 мес.)
4 занятия по 2.5 часа (10г)
1 липня
2 500грн

1 – Дату старту групи може бути перенесенно на іншу дату в залежностi вiд темпiв набору.
2 – Адмiнiстратор фiлiї може запропонувати інший графік для скорішого запуску групи.
3 – Без свят та переносів занять

Iндивідуальне навчання


Iндивідуальне навчання 1 слухач
На нашiй території (грн/год з чол): 400 грн
За весь курс (грн/чол): 2400 грн
Рекомендована кiлькiсть годин: 6
На території клієнта (грн/год з чол): 450 грн
 1. Склад та основні характеристики персонального комп'ютера. Основні поняття: файл, логічні диски, дерево папок.
 2. Основи роботи в операційній системі Windows XP. Загальні поняття графічного інтерфейсу; операції з файлами та папками: копіювання, переміщення, перейменування, пошук, видалення.
 3. Робота з документами у текстовому процесорі Word. Правила набору та форматування тексту. Використання автоформату, автозаміни та автотексту.
 4. Оформлення документа: завдання полів, інтервалів, шрифтів.
 5. Робота з багатосторінковими документами: розбивка на сторінки, завдання колонтитулів, автоматичне форматування змісту. Оформлення таблиць.
 6. Знайомство з бібліотекою стилів та шаблонами, їх призначення та принципи використання. Друк документів. Призначення, використання гарячих клавіш.
 7. Призначення та характеристики електронних таблиць Excel. Робота з книгами, аркушами, операції з осередками. Правила написання розрахункових формул з використанням відносних та абсолютних посилань. Створення електронних таблиць. Вибір та побудова графіків (діаграм).
 8. Загальні поняття Internet. Налаштування та робота з браузером Internet Explorer. Електронна пошта. Реєстрація "поштової скриньки". Основи навігації до Internet. Пошукові системи та каталоги ресурсів. Створення запитів, швидкий пошук інформації в Інтернеті.

✦✦✦✦

Викладачi курсу


✦✦✦✦

Василь Васильович, кандидат технічних наук, професійно володіє MS Excel.

Протягом більш ніж 20 років використовує його в своїй повсякденній праці в напрямках:

- збір та обробка аналітичної інформації;

- створення та обробка баз даних;

- обробка та підготовка даних для виготовлення звітів та прийняття рішень.

Має досвід практичного використання MS Excel в офісній роботі,торгівлі, виробництві, закупівельній та складській діяльності.

✦✦✦✦

Ірина Юріївна має великий досвід роботи і викладацької діяльності. Закінчила факультет кібернетики університету ім. Шевченко в Києві. Спеціальність - прикладна математика. 12 років працювала програмістом при інституті. Займалася математичним моделюванням.

В її компетенцію входять інтернет-технології: HTML, JavaScript, PHP і інші, а також технології менеджменту, продажів і креативного мислення. Має близько 20 наукових публікацій.

З 1997 займається  викладанням комп'ютерних дисциплін (Windows, MS Office і т. Д.)

З 1999 року займається розробкою сайтів.

З 2002 викладає web-дизайн та програмування. За цей час було створено близько 20 сайтів.

На курсах передає слухачам весь свій багатий практичний досвід. Її методика викладання заснована на активній участі слухачів в процесі навчання. Вона створює довірчу, живу атмосферу, що спонукує слухачів вдумливо і професійно освоювати предмет.

✦✦✦✦

Порядок запису для навчання в групi

 1. Попередній запис на курси в навчальному центрі відбувається за допомогою онлайн режиму Подання заявки
 2. Ми рекомендуємо не відкладати запис на курси «на потім». Групи комплектуються постійно, і ви можете просто не встигнути у зручну для Вас за датою та графіку групу – вона буде укомплектована. Також, ціна за курс закріплюється лише при оформленні.
 3. Початок занять у групах проходить за графіком або в міру формування групи.
 4. На першому занятті Ви визначаєтеся: чи підходять Вам наші курси та якість викладання.
 5. Після першого заняття Вам необхідно внести передоплату у розмірі 50% (тобто половину суми за курс навчання).
 6. Другу частину оплати навчання необхідно внести, пройшовши половину курсу.
 7. Оплата за курси вартістю до/або 3000 грн вноситься повністю (розділу оплати на 2 частини немає).

Онлайн заявка дозволяє попередньо забронювати місце в групі. Якщо Вас зацікавив цей курс, будь ласка, залиште заявку, навіть якщо розклад не надто Вам підходить. Перегляд розкладів занять відбувається постійно, і при достатній кількості бажаючих ми можемо відкрити групу, максимально зручну для Вас.
Що точнішу інформацією про кількість бажаючих відвідувати курс ми будемо мати, то більш вірогідно, що заняття в групі розпочнуться в запланований термін.

Порядок запису та оплати

Онлайн заявка дозволяє попередньо забронювати місце в групі. Якщо Вас зацікавив цей курс, будь ласка, залиште заявку, навіть якщо розклад не надто Вам підходить. Перегляд розкладів занять відбувається постійно, і при достатній кількості бажаючих ми можемо відкрити групу, максимально зручну для Вас.
Що точнішу інформацією про кількість бажаючих відвідувати курс ми будемо мати, то більш вірогідно, що заняття в групі розпочнуться в запланований строк.

Порядок запису та оплати