Зразок сертифiкатуОбразец сертификата
курсы программистов

Курси програмування


Оберіть курс, який вас цікавить, щоб переглянути опис і відкриті для набору групи.

Курси програмістів

Програміст – це людина, яка пише програми. В наш час працювати програмістом – престижна, запитувана, високооплачувана професія, освоїти яку можна практично в будь-якому віці. І для цього навіть не обов'язково знову вступати до вузу.

Програмістом бути вигідно

В наш час Інтернету і високих технологій попит на програмістів зростає з кожним днем, а пропозиція на ринку праці за цим попитом не встигає. Тому програмування – це одна з небагатьох сфер діяльності, в якій кваліфікований фахівець може обрати з великої кількості привабливих вакансій.

Зацікавлені в успіху IT-компанії просто таки полюють на фахових програмістів. Вони готові не лише щедро оплачувати їхню працю, але і створюють для них комфортні умови праці. Окрім того, програміст може виконувати покладені на нього завдання, не виходячи з дому і навіть зручно влаштувавшись де-небудь в теплих краях. Віддалена робота і фріланс – хороша альтернатива роботі в офісі, для програміста цілком реальна.

Щоб стати програмістом потрібно просто почати навчатися

Спробувати свої сили в програмуванні може кожний, для цього не потрібна фундаментальна базова підготовка. Щоб стати, наприклад, хірургом або архітектором, доведеться дуже довго вчитися і лише після цього у вас з'явиться можливість застосовувати свої знання на практиці. Впевнитися, що програміст – ваша професія, зовсім не важко. Достатньо освоїти основи хоча б однієї з багатьох мов програмування. Можливо, програмування – саме та сфера, в якій ви зможете себе реалізувати і отримувати стабільно високий дохід.

Програміст повинен володіти певними якостями, такими як математичний склад розуму і логічне мислення, хороша пам'ять, уміння зосереджуватися, здатність шкидко навчатися. А головне – отримувати задоволення від цієї роботи, із захоплення братися за кожен новий проект, тоді вона нізащо не буде здаватися вам нудною. Адже програмування – це не просто рутинне написання коду, а творчий процес. Готовність рухатися вперед і постійно вдосконалювати свої навички – запорука успіху в цій професії.

Курси програмістів

Програмування на С++
5900грн
Програмування на С++ Проф
8800грн
Програмування на C#
5900грн
Web програмування (PHP, MySQL)
4000грн
Програмування на Python
4000грн
Програмування BAF
8000грн
Програмування BAF Проф
8000грн