Зразок сертифiкатуОбразец сертификата
Интернет курсы

Інтернет курси


Оберіть курс, який вас цікавить, щоб переглянути описання і відкриті для набору групи.

Інтернет ‒ це цілий світ, дивовижний і практично безмежний. Інформація, розваги, спілкування, робота, покупки ‒ роль мережі Інтернет в житті сучасної людини стає все більш значущою. День за днем збільшується число активних користувачів всесвітньої павутини і кількість сайтів. Кожна компанія, марка, проект, яскрава особистість прагнуть зайняти гідне місце в мережі, але це зовсім не просто.

Інтернет наповнюється не сам собою, створенням сайтів займаються веб-розробники (програмісти і веб-дизайнери), їх просуванням – інтернет-маркетологи.

Робота мрії: програміст, веб-дизайнер, інтернет-маркетолог

Фахівці, які досконало володіють одним, а тим більше кількома мовами веб-програмування, запитувані, а їх робота добре оплачується. Талановиті веб-дизайнери також цінуються на вагу золота.

Умовам праці висококласних програмістів і веб-дизайнерів можна лише позаздрити. Чимало IT-компаній намагаються створити ідеальний простір для продуктивної роботи і комфортного відпочинку своїх співробітників. В офісах робоча зона с найсучаснішим комп'ютерним обладнанням нерідко доповнена ігровою, де можна, наприклад, розважитися партією в настільний хокей.

Окрім того, володіючи мистецтвом веб-дизайну і мовами веб-програмування можна працювати, не виходячи з дому, стати успішним фрілансером або створити власний інтернет-проект.

Просуванням сайтів займаються інтернет-маркетологи. Їх робота полягає, перш за все, в тому, щоб привернути до інтернет-сторінки увагу її цільової аудиторії, тобто саме тих користувачів, для яких вона існує. Інтернет-маркетинг - це захоплююча, динамічна, творча сфера діяльності, перспективна і престижна. Тямущий інтернет-маркетолог не залишиться без роботи, він може зайняти високооплачувану посаду в солідній компанії, брати участь в прибуткових проектах або створити власні.

Корисні навички для ведення бізнесу

Уміння створювати і просувати сайти стане в нагоді не лише, якщо ви не збираєтесь зробити це своєю професією. Ази веб-програмування та інтернет-маркетингу варто освоїти кожному, чий бізнес тісно пов'язаний зі всесвітньою павутиною. Наприклад, якщо ви плануєте відкрити власний інтернет-магазин або вести блог, знання з програмування та інтернет-маркетингу допоможуть уникнути зайвих витрат. Володіючи необхідними знаннями, ви не станете жертвою недобросовісних виконавців або взагалі зможете обійтися без сторонньої допомоги.

Курси веб-дизайну і веб-програмування

Web дизайн I (HTML, CSS)
3500грн
Web дизайн II (JavaScript, jQuery)
3500грн
Web програмування (PHP, MySQL)
4000грн
Програмування на Python
4000грн
0грн
Курси WordPress
4000грн
Розкрутка сайту. SEO
3500грн
Інтернет маркетинг
4500грн