Зразок сертифiкатуОбразец сертификата
курсы менеджеров

Курси менеджерів і менеджмента


Оберіть курс, що вас цікавить, щоб переглянути опис і відкриті для набору групи.

Курси менеджерів і менеджмента

Навіщо потрібні курси менеджмента? Менеджмент – складна сфера, в якій найчастіше доводиться орієнтуватися на практичні знання більше, ніж на теоретичні основи. Тому так важливо переймати досвід професіоналів, слідкувати за новими тенденціями, вивчати перспективні методики. В той же час існують стандарти, яких слід дотримуватися обов'язково. Самостійно розібратися в тонкощах менеджмента – занадто складна задача.

Курси охоплюють різні сфери діяльності менеджерів, зокрема управління персоналом, логістику, зовнішньоекономічну діяльність, рекламу, маркетинг і PR, сферу продажів.

Що дають курси менеджерів і менеджмента?

Курси менеджерів і менеджмента допоможуть вам розширити професійні горизонти і підвищити конкурентноспроможність на ринку праці. Практичні знання і навички, які ви отримаєте на курсах, можуть зіграти ключову роль в досягненні кар'єрного успіху. Адже, щоб дізнатися про всі секрети обраної професії, потрібен досвід, а курси ведуть досвідчені викладачі-практики, які допоможуть вам розкрити ваш професійний потенціал.

Різноманітні курси менеджерів і менеджмента дозволяє вам обрати той курс, який буде корисним саме для вас. Менеджер з персоналу – непроста посада, яка потребує не лише відмінного знання КЗпП, але перш за все розуміння психології, чудових комунікативних навичок. Курси менеджерів з персоналу і кадрового документообігу допоможуть вам розібратися в усіх тонкощах професії, навчаться вирішувати щоденні практичні задачі кадрового менеджера.

Зростаюча динаміка продажів – основний критерій ефективності менеджера з продажів, але як досягти результатів в цій непростій сфері. Курси менеджера з продажів допоможуть освоїти найкращі практики продажів і раціонально організувати свою професійну діяльність.

Зовнішньоекономічна діяльністьпред'являє до менеджерів особливі вимоги, складових успіху багато, а нюансів, розуміння яких приходить тілько з досвідом, ще більше. Різноманітні курси з менеджменту в сфері ЗЕД дозволяють як зробити вдалий старт в професії, так і організувати зовнішньоекономічну діяльність компанії на високому рівні.

Маркетинг, реклама і PR – сфера діяльності, що стрімко розвивається, в ній немає непорушних правил. При цьому банальне незнання понять і методів, якими оперують професіонали, ніколи не дозволить вам увійти в їх коло. Величезний обсяг суперечливої інформації в цій сфері здатний заплутати будь кого, хто ще не володіє достатнім досвідом роботи в сфері маркетингу і реклами, а підручники найчастіше просто не встигають за розвитком галузі. Тому курси, як жоден інший вид навчання, здатен іти в ногу з часом, є оптимальним рішенням для вивчення маркетингу і реклами.


Курси менеджерів

Менеджер з туризму
3800грн
Менеджер із персоналу
4000грн
Офіс-менеджер
3200грн
Менеджер з продажів
3000грн
Менеджер із логістики
3900грн
Менеджер ЗEД
3900грн
Excel. Професійний рівень (для економ. розрахунків)
4000грн