Зразок сертифiкатуОбразец сертификата

Курси Італійської мови

Курсы итальянского в Киеве
Рейтинг курса: 0/5 (0)

Італія – дивовижна країна з багатовіковою історією та багатою культурою, справжній туристичний рай. Вона славиться не тільки численними пам'ятками, але й приголомшливою кухнею, неперевершеною оперою, вишуканою модою.

Якщо ви працюєте у сфері мистецтва, моди, дизайну, ресторанного бізнесу, якщо ви плануєте співпрацювати з партнерами з Італії, якщо ви любите подорожувати та мрієте відкрити для себе цю неймовірну країну у всьому її різноманітті, нічого не заважає вам вивчити італійську.

Італійська мова дуже мелодійна, здається, що нею потрібно виключно співати, а не просто говорити. У нього закохуєшся з перших слів, з перших же звуків. Для вивчення італійська не дуже складна. Вимова італійських слів відповідає написанню.

Як правило, на початковому етапі вивчення італійської мови труднощів не викликає. Більшість слів запам'ятовується досить легко. Багато хто здасться вам і зовсім добре знайомими, адже італійська мова ближче за всіх інших до латині. У свою чергу, з латині у багато сучасних мов, у тому числі українську та російську, було запозичено безліч слів.

Мабуть, основні складності у вивченні італійської мови викликають артиклі та прийменники, а також відмінювання дієслів. Із застосуванням дієслівних часів розібратися буває досить важко, за допомогою досвідченого викладача зробити це буде набагато простіше.

Курси італійської мови в навчальному центрі Курсор побудовані за ефективною програмою, яка дозволить вам легко освоїти граматику, орфографію та лексику. Ви навчитеся читати та писати італійською мовою, сприймати його на слух та вільно розмовляти. Досвідчений викладач, невеликі групи та індивідуальний підхід до кожного слухача курсів гарантують якісне та комфортне навчання. Заняття проходитимуть з використанням різноманітних методичних матеріалів у затишних сучасних аудиторіях. Вам сподобається вивчати італійську мову, а результат обов'язково порадує вас.

Основний навчальний посібник: NUOVO PROGETTO ITALIANO (видання Edilingua) набувається окремо.

1 година - 60 хв. Тривалість курсу залежить від розкладу
Безкоштовне пробне заняття. Без передоплати
Приклад сертифіката розміщено на сайті зліва
5% - при повній оплаті за курс 10% - при записі вдвох
Вартість за безготівкою для всіх груп (+5%)

Груповое навчання (вiд 4 чол)

Пробне заняття
Наявне
Сертифiкат
Навчального центру
Знижка
10%
Цiна для юр. особ
3150 грн

Iндивідуальне навчання


Iндивідуальне навчання 1 слухач
На нашiй території (грн/год з чол): 400 грн
За весь курс (грн/чол): 10800 грн
Рекомендована кiлькiсть годин: 27
На території клієнта (грн/год з чол): 450 грн
А1 Principianti, початковий курс італійської мови
 • На цьому рівні розпочнеться ваше знайомство з італійською мовою – вивчення алфавіту, фонетики, основних правил читання та письма.
 • Після закінчення рівня ви зможете розуміти і вживати в мовленні елементарні висловлювання, зумієте розповісти про себе, свою сім'ю та роботу, описати людину та місцезнаходження об'єкта, поставити та відповісти на нескладні питання.
 • Ви будете здатні вести діалог на теми повсякденного спілкування, використовуючи лексику: числівники, час, дні тижня, місяці, сім'я, маршрут руху містом тощо.
 • На даному етапі ви вивчаєте також правила вживання іменників (Il nome), певних і невизначених артиклів (L'articolo), прикметників (L'aggettivo), присвійних займенників (I possesivi), прийменників (Le preposizioni semplici e articolate).
 • Граматична база рівня: дієслова "бути" (essere) і "мати" (avere), поворотні дієслова, а також сьогодення, минуле і майбутнє (Il presente indicativo, Il pasadoo prossimo, Il futuro semplice e composto).
А2 Elementare, базовий курс італійської мови
 • Продовжується інтенсивне поповнення словникового запасу та вивчення граматики італійської мови.
 • Після закінчення рівня ви будете здатні вести розмову на спільні теми, сприймати на слух італійську мову та читати нескладні тексти.
 • На цьому етапі ви навчитеся порівнювати поняття, висловлювати свою думку з будь-якого питання, погоджуватися з думкою інших або ставити під сумнів і заперечувати думку опонента і навіть давати поради.
 • Ви вивчите passato prossimo, imperfetto, минулий час verbi riflessivi, I pronomi diretti, I pronomi indiretti, I pronomi combinati, I condizionale semplice e composto, I pronomo relativi e interrogativi, Le particelle CI e 'imperativo (наказовий спосіб).
 • Теми для обговорення на заняттях стають складнішими: італійська мода, кіно, спорт, подорожі.

По закінченні початкового рівня Ви навчитеся:

 • Вітати та прощатися, знайомитися один з одним, представляти інших
 • Запитувати та давати інформацію в межах лексики, що вивчається.
 • Особисті відомості (професія, звідки родом, національність, вік)
 • Говорити про країни та національності
 • Робота (початкові відомості: де, ким працюєте, що робите, години роботи...)
 • Складати прості описові розповіді про себе, сім'ю, дітей, дозвілля, захоплення
 • Запрошувати, давати дозвіл та відмовляти в чомусь
 • Запитувати і повідомляти, яка година, яка сьогодні день тижня і число
 • Дякувати та відповідати на висловлення подяки
 • Говорити про вартість, курси валют;
 • Говорити про погоду, пори року, місяці, свята
 • Робити замовлення у барі, ресторані
 • Робити покупки у магазинах
 • Запитувати інформацію в аеропорту, на вокзалі, на пошті, в офісі
 • Підтримати нескладну розмову по телефону в рамках лексики, що вивчається.
 • Висловлювати свою думку
 • Погоджуватися та заперечувати думку співрозмовника.
 • Описувати емоційний стан та багато інших. ін
 • В рамках початкового рівня закладається міцний фундамент для подальшого вивчення. Вже з перших уроків ви починаєте свідомо говорити італійською, не за шаблоном, а на підставі правильного застосування граматики. На цьому рівні почнете осмислено будувати фрази та вирази італійською мовою.
В1 Pre-intermedio, курс італійської мови для продовжуючих
 • Після закінчення третього рівня ви зможете впевнено спілкуватися італійською мовою практично на будь-які теми, тому починається процес удосконалення мови – досягнення різноманітності синонімів та засобів виразності мови.
 • На заняттях ви ближче познайомитесь з культурою Італії, менталітетом її мешканців, обговоріть актуальні проблеми цієї країни.
 • Ви навчитеся використовувати більш складні граматичні конструкції та правила: I passato remoto, modo cogiuntivo: presente e passato, imperfetto e trapassato; Il periodo ipotetico, La forma passiva e La forma impersonale.
 • На даному етапі у вас не виникне особливих труднощів при перегляді фільмів і телепередач італійською: сенс, за винятком певної кількості незнайомих слів, буде вам зрозумілий.
В2 Intermedio, курс італійської мови для середнього рівня
 • Оскільки практично вся основна граматика вивчається з 1-го по 3-й рівні, на даному етапі ви лише закріплюєте отримані знання та ознайомлюєтеся з нюансами та тонкощами (Le forme implicite: gerundio, infinito, participio; , які наближають вашу промову до зразка.
 • Особлива увага приділяється відпрацюванню навичок спілкування, досягається швидкість мови.
C1, C2 Avanzato, Livello di padronanza - найвищий рівень
 • Після закінчення просунутого рівня ви розумієте всю інформацію незалежно від джерела отримання - можете дивитися фільми, телепередачі без перекладу та читати неадаптовану літературу та пресу італійською мовою.
 • Ви впевнено почуваєтеся в італомовному середовищі і можете спілкуватися без обмежень на будь-які теми, використовуючи широкий словниковий запас, різні засоби виразності, ідіоматичні вирази, сленг.
 • На цьому рівні відбувається систематизація та закріплення всіх отриманих знань, удосконалення мови. Після закінчення рівня ви будете вільно володіти італійською мовою.

✦✦✦✦

Порядок запису для навчання в групi

 1. Попередній запис на курси в навчальному центрі відбувається за допомогою онлайн режиму Подання заявки
 2. Ми рекомендуємо не відкладати запис на курси «на потім». Групи комплектуються постійно, і ви можете просто не встигнути у зручну для Вас за датою та графіку групу – вона буде укомплектована. Також, ціна за курс закріплюється лише при оформленні.
 3. Початок занять у групах проходить за графіком або в міру формування групи.
 4. На першому занятті Ви визначаєтеся: чи підходять Вам наші курси та якість викладання.
 5. Після першого заняття Вам необхідно внести передоплату у розмірі 50% (тобто половину суми за курс навчання).
 6. Другу частину оплати навчання необхідно внести, пройшовши половину курсу.
 7. Оплата за курси вартістю до/або 3000 грн вноситься повністю (розділу оплати на 2 частини немає).

Онлайн заявка дозволяє попередньо забронювати місце в групі. Якщо Вас зацікавив цей курс, будь ласка, залиште заявку, навіть якщо розклад не надто Вам підходить. Перегляд розкладів занять відбувається постійно, і при достатній кількості бажаючих ми можемо відкрити групу, максимально зручну для Вас.
Що точнішу інформацією про кількість бажаючих відвідувати курс ми будемо мати, то більш вірогідно, що заняття в групі розпочнуться в запланований термін.

Порядок запису та оплати

Онлайн заявка дозволяє попередньо забронювати місце в групі. Якщо Вас зацікавив цей курс, будь ласка, залиште заявку, навіть якщо розклад не надто Вам підходить. Перегляд розкладів занять відбувається постійно, і при достатній кількості бажаючих ми можемо відкрити групу, максимально зручну для Вас.
Що точнішу інформацією про кількість бажаючих відвідувати курс ми будемо мати, то більш вірогідно, що заняття в групі розпочнуться в запланований строк.

Порядок запису та оплати