Зразок сертифiкатуОбразец сертификата

Курси Тайм-менеджменту

курсы управления временем
Рейтинг курса: 0/5 (0)

На шляху від хаосу до порядку найпростіше організувати і впорядкувати навколишній простір, а не час, який абсолютно невидимий і невловимий. Його не можна нагромадити, звалити в купу або фізично пересунути з місця на місце.

Час - це щось, що ви відчуваєте, відчуваєте і за відчуттями воно для вас абсолютно безформне. І доки воно залишається для вас невловимим, ефемерним, що вислизає для сприйняття і важким для осмислення, щоденні та робочі завдання будуть для вас об'ємними і тривалими.

"У людини всього два життя, причому друге починається тоді, коли ми розуміємо, що життя всього одне" - Том Хіддлстон, британський актор

Тайм-менеджмент – це система інструментів, методів та методик, що дозволяють збільшувати швидкість виконання будь-яких операцій (як робочих, так і особистих) для вивільнення тимчасового ресурсу.

Завдання тайм-менеджменту – це допомогти людині організувати свій час так, щоб з меншими зусиллями та в найкоротші терміни досягати своєї мети.

Отже, тайм-менеджмент - це вміння організовувати свій час. Вміння встигати більше, а втомлюватись менше. Вміння робити все вчасно, жити в режимі «нестроковості», і прийняти за істину той факт, що самоорганізованість – не надприродний дар, а скоріше навичка, мистецтво, якому можна навчитися.

Курс «Тайм-менеджмент, як мистецтво ефективної організації часу» дозволить вам знайти час жити, працювати та досягати результатів, визначитися з цілями та пріоритетами, прорахувати ризики та реалізувати себе повною мірою.

Мета даного курсу - дозволити максимально розкрити свої внутрішні можливості, ефективно керувати своїм часом та, застосовуючи щоденно отримані знання, підвищити персональну ефективність.

Даний курс допоможе глибше усвідомити, хто ви є і що ви хочете, а потім дасть засоби та інструменти, щоб ви змогли побудувати своє життя довкола своїх ідеалів та потреб. Ви зможете вивчити та набути нових навичок та скоригувати свою поведінку, не змінивши при цьому самих себе, свою сутність.

Вже стала класичною фраза, що управління часом – це ефективне управління людьми, тому в цьому курсі приділяється особлива увага проблемам делегування повноважень, створенню та впровадженню системи мотивацій та принципів корпоративної культури для співробітників своєї компанії, що врешті-решт призведе до процвітання вашого бізнесу.

Цільову аудиторію курсу «Тайм-менеджмент, як мистецтво ефективної організації часу» представляють власники, керівники та співробітники вітчизняних та зарубіжних компаній середнього та малого бізнесу, а також усі ті, хто хоче та готовий якісно змінити своє життя. Адже у всіх нас завжди є можливість підняти свою ефективність на 5%, і, можливо, саме ці 5% і збільшать прибуток вашої компанії на 100%, а вашу задоволеність життям на 200%!

Матеріал даного курсу доведено до алгоритмів, що реально застосовуються у повсякденному житті та орієнтовані на досягнення реального результату.

Так не будемо втрачати жодної хвилини і почнемо «наказувати» часом і простором прямо зараз!

Викладач курсу: Березова Надія
Надія - НR-практик з досвідом роботи в сфері управління персоналом з 2002 року в різних областях бізнесу (виробничо-торговельні компанії, IT-компанії, ресторанний бізнес). Успішний досвід побудови системи управління персоналом «з нуля». Детальніше →
1 година - 60 хв. Тривалість курсу залежить від розкладу
Безкоштовне пробне заняття. Без передоплати
Приклад сертифіката розміщено на сайті зліва
5% - при повній оплаті за курс 10% - при записі вдвох
Вартість за безготівкою для всіх груп (+5%)

Груповое навчання (вiд 4 чол)

Пробне заняття
Наявне
Сертифiкат
Навчального центру
Знижка
10%
Цiна для юр. особ
3150 грн

Старт группи[1] Графік[2] Термін навчання[3]ФіліалВартістьЗапис
3жовтня
або10 жовтня
вечірння група
18:00-21:00
Вт, Чт
2 тиждня (0.5 мес.)
3 заняття по 3 години (9г)
10 жовтня
3 000грн
6жовтня
через 6 днів
вечірння група
19:00-21:00
Пн, Пт
3 тиждня (0.8 мес.)
5 занять по 2 години (10г)
20 жовтня
3 000грн

1 – Дату старту групи може бути перенесенно на іншу дату в залежностi вiд темпiв набору.
2 – Адмiнiстратор фiлiї може запропонувати інший графік для скорішого запуску групи.
3 – Без свят та переносів занять

Iндивідуальне навчання


Iндивідуальне навчання 1 слухач
На нашiй території (грн/год з чол): 400 грн
За весь курс (грн/чол): 2400 грн
Рекомендована кiлькiсть годин: 6
На території клієнта (грн/год з чол): 450 грн
 • Міфи про тайм-менеджмент
 • Управління часом – управління подіями
 • Цілепокладання. Що означають критерії SMART.
 • Планування. Робота з пріоритетами. Матриця Ейзенхауера. Інші інструменти для визначення пріоритетів. Декомпозиція.
 • Хронометраж. Куди «зникає» час. «Крадії» часу.
 • Прокрастинація. Петля прокрастинації. Стратегії боротьби з прокрастинацією.
 • Звички та самоконтроль.
 • Делегування. Принципи делегування.
 • Лінь чи відсутність мотивації?
 • Вплив стресу на працездатність.

✦✦✦✦

Викладачi курсу


Надія Юріївна - НR-практик з досвідом роботи в сфері управління персоналом з 2002 року. 

Освіта: Прикарпатський Університет ім. В. Стефаника

Кваліфікація: «Практичний психолог; вчитель російської мови та літератури »

Працювала як в західних, так і у вітчизняних компаніях, що дає можливість успішно адаптувати і використовувати найкращі західні методики підбору, тестування, оцінки, мотивації персоналу в українських компаніях.

Володіє алгоритмами і методиками розробки всіх кадрових документів та hr-процедур (підбір, адаптація, оцінка, навчання, розвиток, мотивація).

Успішний 8-річний досвід застосування при підборі і в подальшій роботі з персоналом типології Майерс-Бріггс (MBTI), метапрограмм, психологічного тестування.

Розробила і проводить тренінги по тематиках як Продажі, Тайм-менеджмент, Ефективний керівник, Ділове листування, Управління конфліктами.

Надія Юріївна вміє легко і доступно пояснити найскладніший навчальний матеріал, використовуючи вдалі наочні приклади з реального робочої практики. Викладач веде заняття, залучаючи кожного слухача в навчальний процес, організовуючи дискусії, ділові та рольові ігри.

Завдяки викладацькому таланту і високої професійної компетенції викладача слухачі отримують актуальні знання і вміють їх застосовувати в робочих умовах.


 

Подробнее ↑

✦✦✦✦

Порядок запису для навчання в групi

 1. Попередній запис на курси в навчальному центрі відбувається за допомогою онлайн режиму Подання заявки
 2. Ми рекомендуємо не відкладати запис на курси «на потім». Групи комплектуються постійно, і ви можете просто не встигнути у зручну для Вас за датою та графіку групу – вона буде укомплектована. Також, ціна за курс закріплюється лише при оформленні.
 3. Початок занять у групах проходить за графіком або в міру формування групи.
 4. На першому занятті Ви визначаєтеся: чи підходять Вам наші курси та якість викладання.
 5. Після першого заняття Вам необхідно внести передоплату у розмірі 50% (тобто половину суми за курс навчання).
 6. Другу частину оплати навчання необхідно внести, пройшовши половину курсу.
 7. Оплата за курси вартістю до/або 3000 грн вноситься повністю (розділу оплати на 2 частини немає).

Онлайн заявка дозволяє попередньо забронювати місце в групі. Якщо Вас зацікавив цей курс, будь ласка, залиште заявку, навіть якщо розклад не надто Вам підходить. Перегляд розкладів занять відбувається постійно, і при достатній кількості бажаючих ми можемо відкрити групу, максимально зручну для Вас.
Що точнішу інформацією про кількість бажаючих відвідувати курс ми будемо мати, то більш вірогідно, що заняття в групі розпочнуться в запланований термін.

Порядок запису та оплати

Онлайн заявка дозволяє попередньо забронювати місце в групі. Якщо Вас зацікавив цей курс, будь ласка, залиште заявку, навіть якщо розклад не надто Вам підходить. Перегляд розкладів занять відбувається постійно, і при достатній кількості бажаючих ми можемо відкрити групу, максимально зручну для Вас.
Що точнішу інформацією про кількість бажаючих відвідувати курс ми будемо мати, то більш вірогідно, що заняття в групі розпочнуться в запланований строк.

Порядок запису та оплати