Зразок сертифiкатуОбразец сертификата
Online оплата

Дремач Микола Євгенійович

Оценка слушателей:

«Одного разу пов'язавши своє життя з телебаченням, з комп'ютерною графікою через багато років розумієш, що це назавжди. Дивовижний, стрімко розвивається світ телебачення відкриває перед тобою воістину безмежні можливості реалізації неймовірних проектів і творчих задумів. Вибравши професію монтажера, дизайнера доводиться і самому постійно освоювати все нові і нові програми, відеоредактори, тенденції в оформленні телеефіру. При цьому у мене завжди було бажання ділитися своїми знаннями та навичками з тими, хто робить перші кроки в телевиробництві, що я і роблю для своїх слухачів! »

Микола Євгенійович закінчив Ворошиловградський машинобудівний інститут, інженер-електромеханік. Зі студентської лави захоплювався комп'ютерами, програмуванням.

У 90-ті роки спробував себе в якості аніматора відео на Луганському кабельному телебаченні та так і пропрацював там більше 15 років: займався нелінійним монтажем відеопрограм, оформленням каналу, працював на прямих ефірах.

У 2009 році реалізував своє бажання ділитися набутими знаннями з молоддю - перейшов на роботу до Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля асистентом, а потім старшим викладачем. Паралельно з викладанням був режисером монтажу та ВИДЕОДИЗАЙНЕР навчальної телестудії університету.

З 2014 року працював в Санкт-Петербурзі на телеканалі «Санкт-Петербург» відеомонтажер під керівництвом Заслуженого журналіста РФ Юрія Зінчука в його програмах «Пульс міста» і «Управдом».

Зараз працює ВІДЕОДИЗАЙНЕРОМ  в Київській продакшен-студії, займається виготовленням інфографіки для телеканалів ICTV, 112 канал, 2 + 2, NewsOne.

Приклади відеоробіт:

  • деморолики - відеодизайн
  • http://youtu.be/Ob5KIjkkIQo
  • http://topspb.tv/programs/v11233/s2911/
  • http://topspb.tv/programs/v10623/s2303/
  • інфографіка, монтаж
  • http://www.youtube.com/watch?v=BrfCjiQeO9w&index=7&list=UUe55wdGGy8AmCpFOGnWXrag
  • кліп http://www.youtube.com/watch?v=UkzA0pz_WUw

Авторская программа


← Все преподаватели


Отзывы о преподавателе:


← Все преподаватели