Образец сертификата
Online оплата

Михалюк Олексій Валерійович

Оценка слушателей:

«Викладання завжди вважав своїм хобі: мені дуже цікаво ділитися з людьми набутим досвідом, коли всього після кількох занять складний, здавалося б, світ телебачення розкривається зі своєю зрозумілою, творчої сторони. Бажаю долучити до нього своїх слухачів!»

Олексій закінчив Києво-Могилянську академію, магістр філології. Оскільки зі школи цікавився комп'ютерами, цей інтерес розвивався і в студентські роки. В результаті, осягаючи науки гуманітарні, працював в рідній академії лаборантом: лагодив техніку, адміністрував  домен.

Після навчання виникло природне бажання з'єднати гуманітарні та технічні захоплення. Якраз в той час в академії відкривався факультет журналістики із власною телестудією, де було потрібно і освоювати нову техніку і вчити студентів. Кілька років Олексій викладав там курси Веб-дизайну, відеозйомки і монтажу, звукорежисури. Одночасно під керівництвом досвідченого режисера Володимира Фесенка розробляли сценарії, знімали навчальні та науково-популярні фільми.

Надалі Олексій перейшов в ТРК «Глас», де працював відеоінженером, а потім і режисером. Зараз працює режисером монтажу на каналі економічних новин «ESG».

Талановитий викладач, практикуючий дизайнер, фотограф, відеограф. Олексій Валерійович проводить заняття в живій і захоплюючій манері. Не залишає без докладної відповіді жодного питання, знаходить індивідуальний підхід до кожного слухача. 

Авторская программа


← Все преподаватели


Отзывы о преподавателе:


← Все преподаватели