Зразок сертифiкатуОбразец сертификата

Салата Євгеній Анатолійович

Оценка слушателей:

Євгеній Анатолійович має дві вищі освіти, які він отримав в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» в 1996 році (факультет інформатики та обчислювальної техніки, за фахом: «Інтелектуальні інтегровані системи» (диплом з відзнакою) і факультет менеджменту і маркетингу, за фахом «Маркетинг в промисловій сфері» (диплом з відзнакою)).
Протягом більш ніж 18-ти років своєї роботи постійно використовує знання, отримані за цими двома напрямками, для успішного вирішення різних завдань.
У різний час керував підрозділами по розробці програмного забезпечення, технічної підтримки комп'ютерної техніки і підтримці бази даних, а також відділів маркетингу.
Проводячи аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства, займався проектуванням, розробкою та впровадженням систем обліку фінансових операцій підприємства.

Розробляв власне програмне забезпечення для обліку фінансової діяльності підприємств, таких як програмний комплекс «Облік рахунків і замовлень» для промислового підприємства. (Розробка на .NET, Web-application, C #, база даних MySQL).
Професійно володіє MS Excel. Займаючись розробкою фінансових планів і бізнес-планів, створив в Excel власну структуру таблиць, які є повним фінансовим планом підприємства. Маючи великий практичний досвід фінансового аналізу і програмування, дає можливість навчитися слухачам практичного застосування Excel для вирішення завдань фінансового аналізу.

Подробнее ↑

← Усі викладачі


Групи, в яких викладає Євгеній Анатолійович:

Старт группи[1] Графік[2] Термін навчання[3]ФіліалВартістьЗапис
9грудня
або16 грудня
по вихідним
10:00-12:00
Сб, Вс
8 тижднів (2 мес.)
15 занять по 2 години (30г)
27 січня
5 500грн
11грудня
через 6 днів
ранкова група
10:00-12:00
Пн, Ср, Пт
5 тижднів (1.3 мес.)
15 занять по 2 години (30г)
12 січня
5 500грн

1 – Дату старту групи може бути перенесенно на іншу дату в залежностi вiд темпiв набору.
2 – Адмiнiстратор фiлiї може запропонувати інший графік для скорішого запуску групи.
3 – Без свят та переносів занять


Відгуки про викладача:

*

← Усі викладачі