Зразок сертифiкатуОбразец сертификата

Тимощук Борис Віталійович

Оценка слушателей:

З відзнакою закінчив Київський державний інститут «МІУ» за спеціальністю «Облік і аудит», а також Ризький педагогічний університет. Має досвід практичної роботи більше 10 років в сфері будівництва, оптової та роздрібної торгівлі, надання послуг, ЗЕД, валютних операцій, кредитування підприємств, торгівлі цінними паперами.

Керував бухгалтерською службою великого транспортного підприємства з іноземними інвестиціями ТОВ «I.C.T. РЕЙЛ », що займається перевезеннями вантажів в країни Європи і СНД. Виконував обов’язки головного бухгалтера будівельної компанії ТОВ «Д.i.А. Девелопмент », що спеціалізується на зведенні багатоповерхових житлових будинків в м.Києві.

Професійно володіє навичками роботи в бухгалтерських програмах: 1С: Бухгалтерія 8, БестЗвіт, Ліга.

У викладацькій роботі пріоритет віддає навчанню слухачів практичним навичкам роботи.

За час трудової і професійної діяльності розробив авторський курс, який дає можливість, навчиться бухгалтерського обліку будь-якому слухачеві.

Викладач-практик з високою кваліфікацією і великим досвідом практичної роботи. Дає своїм слухачам не просто теоретичні знання, а наводить велику кількість прикладів з власної практики. Готовий відповісти на будь-яке питання і професійно проконсультувати по кожній конкретній ситуації. Випускники постійно залишають прекрасні відгуки про заняття Бориса Віталійовича.

Подробнее ↑

← Усі викладачі


Відгуки про викладача:


← Усі викладачі